استقبال پر شور مردم و مسئولین شهر سردرود هم گام با دیگر مردم استان از دکتر روحانی و کاروان دولت تدبیر و امید

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی و هیأت همراه که صبح امروز در قالب هفدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید وارد شهر تبریز شدند، در میان سیل خروشان مردم که از سرتاسر استان آذربایجان شرقی به صورت خودجوش به تبریز آمده بودند، مسیر فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز تا ورزشگاه جهان‌پهلوان تختی این شهر را طی کردند.
استقبال مردم استان آذربایجان شرقی از رییس‌ جمهوری جلوه ای بارز تحقق شعار دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی را به تصویر کشیده بود.
اهالی سرزمین حماسه‌های جاویدان و دیار عالمان که از همان ابتدای خروج رییس‌ جمهوری از فرودگاه شهر تبریز به استقبال دکتر روحانی آمده بودند، با سر دادن شعارهای” دسته گل محمدی به شهر ما خوش‌ آمدی” و همچنین در دست داشتن دست نوشته‌هایی با مضامین در دیار آذربایجان مقدمتان گل‌باران، خودروی حامل رییس‌ جمهوری را در مسیر میدان ساعت تا چهارراه باغ شمال در شهر تبریز همراهی کردند.
دکتر روحانی در ورزشگاه جهان پهلوان تختی تبریز برای مردم استان آذربایجان شرقی سخنرانی لحظاتی به ایراد سخنرانی پرداخت.

در این مراسم مردم غیور و مسئولین شهر بخصوص اعضای شورای اسلامی و شهردار سردرود و همچنین فرماندهی محترم سپاه پاسداران سردرود  همچون دیگر مردم و مسئولین  در مراسم استقبال از رئیس جمهور و کاروان دولت تدبیر و امید حضور بهم رساندند.

54bb235f7d4a7-Rouhani.ir-1393.10.23-Bushehr02Mardomi-02-DNA-5187

IMG_8121

IMG_8124

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاه ها مسدود شده اند .