دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری با جانباز دفاع مقدس بمناسبت روز جانباز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری سردرود ؛ همزمان با  ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز بزرگداشت مقام شامخ جانباز ، رئیس و اعضای شورای اسلامی ، سرپرست شهرداری ، مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی مساجد ناحیه ۱۲ و دیگر مسئولین با جانباز گرانقدر جناب آقای دلفکار و خانواده ایشان دیدار و گفتگو نمودند .

آدی بیگ رئیس شورای اسلامی شهر سردرود در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران اظهار داشت:  جانبازان دفاع مقدس که خود به فرموده رهبر معظم انقلاب بعنوان شهیدان زنده نیز محسوب می گردند، در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب خالصانه قدم برداشته و در میادین حق علیه باطل حضور داشته که این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت .
ایشان
بیان داشت: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است و ما مسئولان باید سنت دید و بازدید از منازل خانواده های شهدا و ایثارگران و جانبازان بزرگوار را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم .

مسئولان حاضر در پایان این بازدید ها ضمن تقدیر از شجاعت های خالصانه جانبازان در زمان دفاع مقدس، بر تلاش برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و رفع مشکلات این اقشار تاکید نمودند.

همچنین در این جلسه عارف نسب سرپرست شهرداری سردرود ،در دیدار جناب آقای دلفکار ، جانباز ۷۰ درصد هشت سال دفاع مقدس ضمن قدردانی از ایثارگری این عزیز تصریح کرد: شهدا، جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس از اسطوره های مقاومت در کشور به شمار میروند. وی در بخشی دیگر از سخنان خود تصریح کرد اگر ایثار و از خودگذشتگی این عزیزان نبود بدون شک امروز این افتخارهای مستمر نصیب ملت شریف ایران نمی شد بنابراین برماتکلیف است که قدردان شهدا و جانبازان و ایثارگران باشیم.

در پایان رئیس شورای اسلامی شهر سردرود لوحی یادبود  به رسم ادب به این جانباز سرافراز و بزرگوار تقدیم نمود./

 

Print Friendly

دیدگاه ها مسدود شده اند .