نرخ بیکاری “سردرود” پایین‌تر از دیگر شهرهای آذربایجان شرقی است

فرماندار تبریز گفت: نرخ بیکاری در سردرود پایین تر از شهرهای دیگر آذربایجان شرقی است.

یه گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، به نقل از روابط عمومی فرمانداری تبریز، رحیم شهرتی فر در آیین تکریم از خدمات جواد حاجی زاده و معارفه یعقوب فتح الله زاده به عنوان شهردار سردرود با بیان اینکه سردرود شهر هنر و نقش و نگار، فعالیت اقصادی و باغ  شهر آذربایجان شرقی است، اظهار کرد: شهرداری سردرود در کنار شهرداری کلانشهر تبریز نیازمند تبادل تجربیات با مناطق شهرداری به خصوص با منطقه هفت شهرداری و همچنین شرکت آب و فاضلاب و بقیه ادارات است تا با افزایش همکاری و تعامل این شهر را بیش از پیش به سمت و سوی پیشرفت حرکت دهند.

وی همچنین در ادامه از شهردار جدید خواستار لحاظ کردن تجربیات شهرداران گذشته شد و افزود: شهردار جدید بعد از چهار سال فعالیت اگر بار دیگر در انتخابات شرکت کند باید در زمان فعالیت خود اقداماتی برای پیشرفت این شهر انجام دهد تا فعالیت‌های وی موردقبول مردم باشد و در آن زمان با اعلام آمار کاهش مشکلات بتواند فعالیت‌های خود را در معرض عموم بگذارد.

فرماندار تبریز با بیان اینکه تحولات بزرگی در سردرود نسبت به گذشته انجام شده است، اظهار داشت: با این وجود پیشرفت این شهر در مقایسه با کشورها و شهرهای توسعه یافته کمتر است و برای رسیدن به آمال و آرزو باید تمام آحاد جامعه در این راستا تلاش کنند و بزرگترین آرزوی فرمانداری تبریز حمایت مضاعف از تلاش‌ها در جهت تأمین رضایت و توسعه سردرود است

شهرتی فر با بیان اینکه مسئولیت پذیری اجتماعی در سردرود از گذشته تاکنون به نمایش گذاشته شده است، بیان داشت: فداکاری مردم سردرود و حمایت و اتحاد در حرکتهای ملی و دفاعی زبانزد عام و خاص است.

وی به کاهش نرخ بیکاری در شهر سردرود اشاره کرد و بیان داشت: این شهر یکی از شهرهای استان است که نرخ بیکاری به صورت قابل توجهی کاهش‌یافته و منشأ اصلی این اقدام فعالیت و تلاش مردم کارآفرین این شهر است.

فرماندار تبریز ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای چهارم سردرود، اظهار داشت: دوره جدید دولت تدبیر و امید و شورای پنجم شهر شروع به‌کار کرده است و شورای چهارم سردرود با فرمانداری تبریز در هماهنگی و همکاری تعامل خوبی داشت و بنده از شهرداری سردرود خواستار رفع مشکلات و جذب مشارکتهای مردمی و توسعه این شهر هستیم.

شهرتی فر به توسعه شهرها و روستاهای آذربایجان شرقی تاکید کرد و گفت: وقتی صحبت از پیشرفت و توسعه می‌شود بدون شک آرامش و آسایش در زندگی در فکرمان نمایان می شود که مردم شهرها و روستاهایمان حق برخورداری از آرامش و آسایش را دارند.

وی در پایان از اداره کل امور شهرداری و استانداری آذربایجان شرقی تقدیر کرد و افزود: این اداره کل نقش بسزایی در پشتیبانی از کار شوراها و نظارت اداری و مالی و پیشبرد امور شهرداری ها دارد.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاه ها مسدود شده اند .