شهردار شهر سردرود:آمده ام تا دینم را به زادگاهم ادا کنم/رویه من خدمت صادقانه توأم با پاکدستی خواهد بود

شهردار جدید سردرود اساس کار و مدیریت خود در این مجموعه را صداقت در خدمت و پاکدستی اعلام و بر حرکت متعهدانه در این راه تأکید کرد.

 به گزارش  روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرودو به نقل از پایگاه خبری نسل تدبیر مهندس یعقوب فتح الله زاده در مراسم معارفه خود که با حضور فرماندار تبریز و جمعی از مسوولان محلی برگزار گردید با اعلام این مطزلب افزود: به عنوان بومی سردرود ، بار سنگین مسوولیت شهرداری را قبول کرده ام تا به زادگاهم ادای دین کنم و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهم کرد.

وی در ادامه همچنین با اشاره به سختی های کار افزود: از سختی های کار هراسی ندارم چراکه لذت موفقیت در شرایط سخت چندینن برابر است و من با جان وو دل خودم را وقف مردم شریف سردرود خواهم کرد.

شهردار سردرود در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در انجام صحیح وظایف محوله ام با هیچ کس معامله نخواهم کرد و تنها در راستای حل مشکلات مردم و رضای خدا قدم برخواهم داشت.

فتح الله زاده در عین حال با اعلام این که برنامه کاری شهرداری سردرود در ۱۵ محور اصلی تدوین و نهایی شده است گفت: تلاش برای بازگرداندن ۳۵ هکتار از اراضی متعلق به سردرود که در اختیار و تملک شهرداری تبریز قرار دارد ، احیای بافت های فرسوده شهری ، صیانت از بیت المال ، تلاش برای افزایش سطح و میزان مشارکت مردمی در اداره شهر ، توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی در مدیریت شهری و قانونمندی و قانونگرایی ازاهم برنامه های کاری شهرداری سردرود خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاه ها مسدود شده اند .