شهردار سردرود در پیامی روز ملی شوراها را تبریك گفت

به گزاش روابط عمومی شهرداری سردرود، مهندس حاجی زاده شهردار سردرود در پیامی ضمن تبریک به مناسبت روز شوراها، شوراهای اسلامی شهر و روستا را نمونه متعالی از مردم‌سالاری دینی در جامعه ایران اسلامی دانست.
متن کامل پیام مهندس حاجی زاده به شرح زیر است:
نهم اردیبهشت ماه در تقویم ملی ایران اسلامی بیانگر رشد و بلوغ حضور مردم در عرصه نقش‌آفرینی ایران اسلامی به حساب می‌آید، چراکه عضویت در نهاد توانمند و تأثیرگذار شوراهای اسلامی شهر و روستا که نمونه متعالی از مردم‌سالاری دینی در جامعه ایران اسلامی است، فرصتی طلایی برای مسئولان خدمتگزار به مردم شایسته خدمت فراهم آورده است چراکه اقدامات موثر و عملی شوراها در مناطق مختلف زمینه رضایتمندی مردم از خدمت‌رسانی را به نمایش گذاشته و اعتماد عمومی را افزایش خواهد داد.
بی‌شک امروز شوراهای اسلامی شهر و روستا نماد تبلور حضور اجتماعی مردم در پیشبرد برنامه‌های توسعه‌گرایانه و ارتقا روحیه همکاری عمومی و استفاده از خرد جمعی و توان و انرژی پرشور جوانان هستند و بسترهای پنهان و آشکار موجود در شوراها یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های پیشبرد اقتصاد مقاومتی است.
اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا در راه توسعه و آبادانی منطقه خود تنها باید هدف مقدس خدمت به مردم را در سرلوحه کاری خویش قرار دهند تا با عزمی ملی و مدیریتی جهادی دست در دست دیگر مسئولان کشور شاهد شکوفایی هرچه بیشتر اقتصاد و فرهنگ این مرز و بوم باشیم.
اینجانب ضمن تبریک روز شوراها به اعضای محترم شورای اسلامی شهر شهید سردرود توفیق روز افزون خدمتگزاران راستین مردم این شهر در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) را از خدواند منان خواستارم.
انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاه ها مسدود شده اند .