همایش بزرگ پیاده روی بانوان شهر سردرود بمناسبت هفته بسیج برگزار شد.

در این همایش بانوان سردرودی از مقابل شهرداری تا مسیر پارک مره خونی به سمت امامزاده پیر بابا را پیاده روی کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی شورای اسلامی شهر سردرود ٬ این همایش با همکاری کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر و حوزه بسیج خواهران سپاه سردرود و همچنین اداره ورزش و جوانان سردرود برگزار گردید.
آرزو مبصر سردرودی مسئول کمیسیون بانوان ٬دبیر و عضو شورای اسلامی شهر سردرود با اشاره به اینکه این مراسم روز پنجشنبه ۲ آذرماه از مقابل شهرداری آغاز و از مسیر پارک مره خونی سردرود تا امامزاده سلطان پیر این شهر ادامه داشت٬ افزود با توجه به سردی هوا٬ استقبالی بی نظیر توسط بانوان شهر از این مراسم معمول گردید که انشالله در مراسمات آتی با برنامه ریزی دقیق تر و جوایزی بیشتر بتوانیم مراسمی پربار و پرشورتر نیز برای بانوان شهرمان برگزار نماییم.
فرمانده حوزه بسیج خواهران سردرود در حاشیه ی همایش پیاده روی گفت: آمادگی در هر برهه از زمان و در عرصه های مختلف رمز پیروزی و دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری می باشد.
وی هدف از برگزاری همایش پیاده روی بانوان ترویج فرهنگ ایثار، روحیه جهادی، نشاط و شادابی و ورزش در بین بانوان دانست.
در این مراسم همچنین سولماز پیوند قهرمان صخره نوردی شهر دقایقی درخصوص اهمیت ورزش برای سلامتی و نشاط در خانواده ها بخصوص بانوان دقایقی به ایراد سخنرانی پرداخت.
همچنین سرکار خانم زمانی نیز بعنوان نماینده نیروی انتظامی درخصوص مسائل اجتماعی و خانواده ها نیز دقایقی برای حضار سخنرانی نمود.
در آخر به رسم یادبود جوایزی به قید قرعه برای شرکت کنندگان در همایش مذکور تقدیم گردید.
(گزارش خبر:شاهین نظری)

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاه ها مسدود شده اند .