دبیر و عضو شورای اسلامی شهر سردرود درمراسم هفته وحدت:سردرود شهری بدون حریم و بدون خروجی

مبصر سردرودی ، دبیرو عضو شورای اسلامی شهر سردرود در مراسمی که توسط کمیته بانوان شورای شهر و با حضور دکتر زهرا ساعی ، نماینده مجلس و سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس بمناسبت هفته وحدت در سالن آمفی تئاتر کتابخانه عمومی سردرود برگزار گردید با اعلام اینکه سردرود شهری هست بدون حریم ، افزود: متاسفانه شهر سردرود تنها شهری است که حریم آن را گرفته و منطبق بر محدوده خویش کرده اند که در اینصورت تمامی درآمد های پایدار این شهرداری از بین خواهد رفت و این شهر را با مشکل بزرگ مواجه خواهد نمود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری سردرود ، سخنگوی شورای اسلامی شهرستان تبریز و عضو شورای اسلامی شهر سردرود با انتقاد از اینکه شهر سردرود تنها شهری هست که خروجی آن مسدود هست افزود : پل نیمه تمام خروجی غیر همسطح این شهرکه از جمله پروژه های ملی در دولت دهم بشمار می رفت سالیان سال هست مورد بی مهری مسئولان قرار گردیده و بدلیل عدم تملک املاک قسمتی که در حریم شهرداری کلانشهر منطقه۷ تبریز قرار گردیده است متاسفانه این پل نیمه تمام رها شده.
مبصر با اشاره به اینکه مسدود شدن سردرود از طرف خروجی باعث گردیده که مردم این شهر بخصوص اصناف و کسبه متضرر گردند، لذا از مسئولین استان و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بویژه دکتر زهرا ساعی درخواست نمود درخصوص تامین اعتبار و اتمام پل خروجی غیر همسطح شهر سردرود که به آرزوی دیرینه اهالی سردرود تبدیل شده است مساعدت لازم را معمول نمایند.
مبصر همچنین با اشاره به اینکه شهر سردرود با ۱۵ هزار نفر جمعیت بانوان با کمبود امکانات فرهنگی ، ورزشی و تفریحی برای بانوان مواجه شده است ،لذا از سرکار خانم دکتر ساعی درخواست قول مساعدت در تامین اعتبار برای تکمیل طبقه فوقانی کتابخانه عمومی این شهر را خواستار گردید.
همچنین ایشان با اشاره به اینکه مشکل فاضلاب سردرودی یکی از عمده مشکلات این شهر می باشد ، اعلام نمود در سالهای گذشته نسبت به اجرای عملیات فاضلاب در این شهر اقدام نموده اند که بدلیل عدم تامین بودجه کافی این پروژه نیز نیمه تمام رها گردیده است.
در آخر ایشان با اشاره به اینکه سردرود بعنوان پایتخت تابلو فرش جهان معرفی گردیده است ، از مسئولین استانی خواستار حمایت در جهت احداث شهرک صنفی برای تولیدکنندگان این صنعت ارزشمند شهر و استان آذربایجانشرقی گردید.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاه ها مسدود شده اند .