اهم دیدار مردمی شورای اسلامی و شهردار سردرود و همچنین ارائه گزارش از عملکرد صد روزه شورا و شهرداری

جلسه دیدار مردمی شورای اسلامی و شهردار سردرود و همچنین ارائه گزارش از عملکرد صد روزه:

🔸اهم سخنان #عبدالمحمدپور_رئیس_شورای_اسلامی سردرود:
🔻هر پنج عضو شورای اسلامی شهر در تلاش هستند با همت و اتحاد نسبت به حل مشکلات اساسی شهر اقدام نمایند.

🔻تشکر میکنم از تک تک افرادی که بدون ادعا و چشم داشتی پا به پای اعضای شورای شهر در خصوص حل مشکلات اساسی قدم برداشته اند.

🔻#کمیته_بانوان شورای شهر سردرود در مدت چهار ماه عملکرد مثبت و قابل قبولی درخصوص اجرای برنامه های متعدد برای بانوان شهر و همچنین دعوت از مسئولین و سرکار خانم دکتر ساعی نماینده مجلس در جهت ارائه‌ی و حل مشکلات بانوان شهر داشته‌اند.

🔻کمیسیون فرهنگی شهر متشکل از اساتید و فرهنگیان شهر با بیش از ۱۹ کمیته جلسات خود را طبق برنامه های از پیش تعیین شده آغاز نموده است.

🔻کمیسیون سرمایه گزاری شورا با مساعدت و همکاری دکتر ندیم پدر سرمایه گزاری شهرداری های کشور اقدامات و جلسات خود را درخصوص جذب سرمایه گزار آغاز نموده اند.

🔻کمیسیون عمران و دیگر کمیسیون های شورا نیز جلسات و کارهای خود را آغاز نموده اند که بعد از حصول نتیجه عملکرد آنها از طریق روابط عمومی اعلام خواهد گردید.

🔻حریم و محدوده شهر سردرود معضل بزرگ و مشکل اصلی اعضای شورا و شهردار می باشد که از روزهای آغاز شورای دوره جدید مکاتبات و دیدارهایی با مسئولین کشوری و استانی و نماینده گان مجلس در جهت حل مشکل مذکور داشته اند.

🔻پرفسور ذاکری و دیگر مسئولین پا به پای اعضای شورا و شهردار در جهت حل مشکل حریم و محدوده مساعدت ها و تلاش های فراوانی انجام داده اند که این امر جای تقدیر و تشکر دارد.

🔸اهم سخنان #فتح_اله_زاده سردرودی #شهردار_شهر_سردرود:
🔻شهر سردرود با پتانسیل های بالایی که دارد ٬ برای شهر تبریز یک فرصت محسوب میگردد نه تهدید.

🔻مشکل حریم و محدوده شهر یکی از مشکلات اساسی شهر می باشد که درصورت اجرای مصوبه شهرسازی و معماری ایران مطمینا شهروندان سردرودی دچار مشکلات عدیده و فراوانی خواهد گردید .

🔻باعث افتخار هست که پروژه #مرکز_تجارت_جهانی_تابلوفرش شهر سردرود زیر سایه تولیدکنندگان و هنرمندان عرصه تابلوفرش دستبافت شهرمان توانسته بعنوان پروژه موفق استان در سطح شمالغرب کشور شناخته شود.

🔻ضمن تشکر از هیئت امنا آرامستان جدید شهر متاسفانه بدلیل مشکل حریم و محدوده اخیرا مشکلاتی بوجود آمده که شورای شهر و شهرداری در کنار هیات امنا محترم آرامستان سعی در حل مشکل مذکور دارد.

🔻از تک تک کارکنان زحمتکش شهرداری بویژه آنهایی که شبانه روز در کنار بنده در بعد وقتهای اداری در جهت عمران و آبادانی شهرمان تلاش مینمایند تقدیر و تشکر بعمل می آید.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاه ها مسدود شده اند .