اهم دیدار مردمی شورای اسلامی و شهردار سردرود و همچنین ارائه گزارش از عملکرد صد روزه شورا و شهرداری

جلسه دیدار مردمی شورای اسلامی و شهردار سردرود و همچنین ارائه گزارش از عملکرد صد روزه:

?اهم سخنان #عبدالمحمدپور_رئیس_شورای_اسلامی سردرود:
?هر پنج عضو شورای اسلامی شهر در تلاش هستند با همت و اتحاد نسبت به حل مشکلات اساسی شهر اقدام نمایند.

?تشکر میکنم از تک تک افرادی که بدون ادعا و چشم داشتی پا به پای اعضای شورای شهر در خصوص حل مشکلات اساسی قدم برداشته اند.

?#کمیته_بانوان شورای شهر سردرود در مدت چهار ماه عملکرد مثبت و قابل قبولی درخصوص اجرای برنامه های متعدد برای بانوان شهر و همچنین دعوت از مسئولین و سرکار خانم دکتر ساعی نماینده مجلس در جهت ارائه‌ی و حل مشکلات بانوان شهر داشته‌اند.

?کمیسیون فرهنگی شهر متشکل از اساتید و فرهنگیان شهر با بیش از ۱۹ کمیته جلسات خود را طبق برنامه های از پیش تعیین شده آغاز نموده است.

?کمیسیون سرمایه گزاری شورا با مساعدت و همکاری دکتر ندیم پدر سرمایه گزاری شهرداری های کشور اقدامات و جلسات خود را درخصوص جذب سرمایه گزار آغاز نموده اند.

?کمیسیون عمران و دیگر کمیسیون های شورا نیز جلسات و کارهای خود را آغاز نموده اند که بعد از حصول نتیجه عملکرد آنها از طریق روابط عمومی اعلام خواهد گردید.

?حریم و محدوده شهر سردرود معضل بزرگ و مشکل اصلی اعضای شورا و شهردار می باشد که از روزهای آغاز شورای دوره جدید مکاتبات و دیدارهایی با مسئولین کشوری و استانی و نماینده گان مجلس در جهت حل مشکل مذکور داشته اند.

?پرفسور ذاکری و دیگر مسئولین پا به پای اعضای شورا و شهردار در جهت حل مشکل حریم و محدوده مساعدت ها و تلاش های فراوانی انجام داده اند که این امر جای تقدیر و تشکر دارد.

?اهم سخنان #فتح_اله_زاده سردرودی #شهردار_شهر_سردرود:
?شهر سردرود با پتانسیل های بالایی که دارد ٬ برای شهر تبریز یک فرصت محسوب میگردد نه تهدید.

?مشکل حریم و محدوده شهر یکی از مشکلات اساسی شهر می باشد که درصورت اجرای مصوبه شهرسازی و معماری ایران مطمینا شهروندان سردرودی دچار مشکلات عدیده و فراوانی خواهد گردید .

?باعث افتخار هست که پروژه #مرکز_تجارت_جهانی_تابلوفرش شهر سردرود زیر سایه تولیدکنندگان و هنرمندان عرصه تابلوفرش دستبافت شهرمان توانسته بعنوان پروژه موفق استان در سطح شمالغرب کشور شناخته شود.

?ضمن تشکر از هیئت امنا آرامستان جدید شهر متاسفانه بدلیل مشکل حریم و محدوده اخیرا مشکلاتی بوجود آمده که شورای شهر و شهرداری در کنار هیات امنا محترم آرامستان سعی در حل مشکل مذکور دارد.

?از تک تک کارکنان زحمتکش شهرداری بویژه آنهایی که شبانه روز در کنار بنده در بعد وقتهای اداری در جهت عمران و آبادانی شهرمان تلاش مینمایند تقدیر و تشکر بعمل می آید.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاه ها مسدود شده اند .