▪️آرزو مبصر سردرودی عضو شورای اسلامی شهر سردرود به عنوان عضوی از جامعه بزرگ بانوان ، در پیامی حادثه جانکاه و دردناک جان باختن مظلومانه و شهادت گونه خدمه تلاش گر نفتکش سانچی را تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری سردرود ، آرزو مبصر سردرودی عضو شورای اسلامی شهر سردرود به عنوان عضوی از جامعه بزرگ بانوان ، در پیامی حادثه جانکاه و دردناک جان باختن مظلومانه و شهادت گونه خدمه تلاش گر نفتکش سانچی را تسلیت گفت و با خانواده های داغدیده و بویژه خانواده خانم ساقی فعال هل آباد اظهار همدردی کرد. متن پیام به این شرح است :

بسمه تعالی
جان باختن در راه خدمت به کشور افتخار بزرگی است . مقام معظم رهبری
بگذار تا بگریم چون ابر در بهاران ، کز سنگ ناله خیزد روز وداع یاران
حالا اسم دریا و ساحل ، موج و کشتی که به گوش می رسد ، قلب مان مچاله می شود و دل مان برای ۳۲ فرشته دریایی که غریبانه آسمانی شدند، به درد می آید . برای مادران و همسران و همه کسانی که عزیزانشان بر روی میلیون ها لیتر آب سوخت و چیزی از آنها باقی نماند. برای کودکانی که ماه هاست چشم انتظار بازگشت پدران دریایی خود هستند و چه انتظار تلخ و بی پایانی!
آسمانی شدن فرشته های دریایی این دریانوردان وطن پرست و سربازان واقعی اقتصاد مقاومتی در هزاران کیلومتری از خاک مقدس کشورمان ، نشان داد که حتی در دریا نیز می توان سرباز خاک پاک کشور بود.
و عجبا که بازهم جای بانوان بی ادعای کشورم نیز در این حادثه نیز خالی نبود و در کنار اندوه عمیق به سبب بروز این حادثه دردناک که تصورش نیز جانسوز است ، آسمانی شدن غریبانه و مظلومانه خانم ساقی فعال هل آباد به مثابه زخمی عمیق بر دلمان سنگینی می کند ، زخمی که تا عمق استخوان هایمان رامی سوزاند و فریادمان را به آسمان می برد.
چگونه باور کنیم این غم بزرگ را،. تسلیت واژه کوچکی است در مقابل این درد عظیم.
ملوانان سرزمین من، قهرمانان آب‌های آزاد، یادتان همیشه در قلب‌های ما آکنده خواهد بود و بخاطر ارج نهادن به فداکاری این بانوی دلاور و قهرمان واقعی کشور عزیزم ایران ، تلاش خواهیم کرد به یاد ایثارگری خانم ساقی فعال هل آباد که بعنوان سفیر بانوان کشورمان دل به دریا زده و عاقبت از دریا ، آسمانی شدند ، مراتب قدرشناسی خود را به نحو شایسته به جا آوریم. روحشان شاد.
آرزو مبصر سردرودی ( عضور شورای اسلامی شهر سردرود )

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاه ها مسدود شده اند .