همایش بزرگ بانوان شهر سردرود بمناسبت ایام الله دهه فجر با حضور پر شور بانوان سردرودی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود ٬ آرزو مبصر مسئول کمیته بانوان و عضو شورای اسلامی شهر سردرود با بیان اینکه ورزش برای تمامی افراد جامعه مهم است ولی باتوجه به اینکه بانوان محور سلامتی در جامعه هستند ٬تندرستی زنان و مادران تاثیر بسیار مثبتی در جامعه خواهد داشت. وی با اعلام اینکه تصمیم داریم در زمینه های فرهنگی اجتماعی (برگزاری همایش های مختلف و پیاده روی ها و جشنواره ها ،کلاسهای کارآفرینی و …)بتوانیم شور و نشاط اجتماعی را در بین بانوان عزیز را بیافزاییم.

دبیر شورای اسلامی سردرود با اعلام اینکه سعی خواهیم داشت برنامه ای یکساله تقویم کنیم تا برای همه مناسبتهای ملی و مذهبی برنامه هایی برای بانوان شهر داشته باشیم. از جمله موارد بعدی
در زمینه زیر ساخت ها بر اساس برنامه ریزی که شده و قولی که از آقای شهردار در زمان انتخاب وی گرفته ایم ٬ مقرر شده توجه ویژه ای در حوزه بانوان به عمل آورند و نسبت به تامین زیرساخت های فرهنگی و تفریحی بانوان از جمله احداث پارک و مجموعه فرهنگی تفریحی بانوان اقدام نمایند.

مبصر با تاکید بر اینکه بر اساس شناخت و خوش قولی که از شهردار سردرود سراغ داریم،انشالله طی چند ماه آتی محل این مجموعه را تملک نموده و نسبت به شروع عملیات اجرایی آن اقدام خواهند نمود.

مسئول کمیته بانوان با اشاره به اینکه امیدواریم با ذوق و مدیریت عالی ایشان علاوه بر این مجموعه در پایان دوره شاهد تامین و احداث سایر زیر ساخت های فرهنگی هنری تفریحی در تمامی حوزه ها و بالاخص بانوان عزیز باشیم.

عضو شورای اسلامی شهرستان تبریز در ادامه با اشاره به اینکه دومین همایش بزرگ بانوان را برای فصل زمستان به مناسبت ایام الله دهه فجر در نظر گرفتیم،که امروز در ١٩بهمن ماه از مقابل مهدیه سردرود به سمت اداره ورزش و جوانان سردرود همراه با جوایز ویژه در سالن شهدای این اداره و با حضور یک هزار نفری بانوان سردرودی برگزار گردید.

عضو و دبیر شورای شهر سردرود با تاکید بر اینکه درهمایش دوم نیز باحضور باشکوه و پر شور بانوان سردرودی با قدرت و انرژی هرچه بیشتر برای برنامه های متنوع بعدی تلاش خواهیم کرد.

آرزو مبصر در آخر با اعلام اینکه از تمام کسانی که در برگزاری مراسم امروز اعم از ریاست و اعضای شورا سردرود٬ شهردار و کارکنان شهرداری علی الخصوص نظری مدیر روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود ٬ مسئول حوزه بسیج خواهران ٬ مسئول اداره ورزش و جوانان و رییس هیات فوتبال سردرود ٬ اعضای فعال کمیته بانوان ٬ مدارس٬ اسپانسر جوایز برنامه( فیزیوتراپی توانگر) و همچنین سرکار خانم سعیده بردباری مجری توانمند استان که نهایت همکاری خود را در هر چه باشکوه تر برگزار شدن مراسم مذکور معمول نمودند ٬ تقدیر و تشکر بعمل آورد.
(گزارش خبر:شاهین نظری)

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاه ها مسدود شده اند .