همایش بزرگ پیاده روی بانوان شهر سردرود بمناسبت اعیاد شعبانیه و با موضوع آسیب های اجتماعی با حضور پر شور بانوان سردرودی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود ٬ آرزو مبصر مسئول کمیته بانوان و عضو شورای اسلامی شهر سردرود با بیان اینکه ورزش همگانی برای تمامی افراد جامعه اهمیت وافری دارد و در این راستا تندرستی زنان و مادران تاثیر بسیار مثبتی در جامعه خواهد داشت.

مبصر با تاکید اینکه برگزاری همایش های پیاده روی و همچنین برنامه های فرهنگی اجتماعی برای بانوان سردرود در دوره پنجم شورا افزود در این همایش نیز بانوان سردرودی حضوری فعال و پر شور داشتند و با شعار بانوی سالم خانواده سالم و جامعه سالم با شور و نشاط خاصی در برنامه حضور پیدا کردند که امید است با برگزاری مداوم برنامه های دیگر بصورت فصلی در آینده نیز توانسته باشیم شور و نشاط اجتماعی را در بین بانوان فرهیخته سردرودی افزایش دهیم.

مبصر با اشاره به موضوع مقابله با آسیب های اجتماعی افزود٬ سعی کردیم در این برنامه با هماهنگی های لازم با ریاست بهزیستی سردرود از مشاورین زبده آن اداره در جهت ارائه راهکارهای لازم برای مقابله با آسیب های اجتماعی در خانواده ها را به شرکت کنندگان در همایش مذکور اعلام نماییم که در همایش امروز سرکار خانم عیوضی دقایقی در این خصوص به ایراد سخنرانی پرداخت.

دبیر شورای اسلامی شهر سردرود با اشاره به استقبال بانوان سردرودی از این مراسم بیان نمود طبق صحبت های انجام گرفته با مسئول بهزیستی این شهر مقرر گردیده کلاسهای مشاوره آسیب های اجتماعی در سردرود بصورت رایگان با اطلاع قبلی بزودی برگزار گردد.

عضو شورای اسلامی شهرستان تبریز در ادامه با اشاره به سفر اخیر وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود٬یکی از درخواست های اعضای شورا از وزیر محترم در جلسه ی شورای اداری احداث فرهنگسرای بانوان بود که امید است با دستورات و تدابیر لازم بتوانیم اقدامات مثمرثمری در این راستا نیز برداریم.

مبصر در آخر ضمن تشکر از اجرای مجری توانمند این مراسم سرکار خانم فتح الهی که در جهت حفظ محیط زیست در خصوص عدم استفاده از پلاستیک و … فرهنگ سازی لازم را معمول نمود از اسپانسر مالی(نوشت افزار وحید) برنامه نیز برای تهیه جوایز ارزنده همایش تقدیر و تشکر نمود.

(گزارش خبر:شاهین نظری)

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاه ها مسدود شده اند .