مبصر:انتخاب سکان دار مدیریت شهری سردرود با پنج رای قاطع نشان از وحدت و همدلی شورای اسلامی دوره پنجم می باشد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود، آرزو مبصر سردرودی در حاشیه جلسه ی انتخاب شهردار سردرود با تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید اظهار کرد: همزمان بودن آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس را باید به فال نیک بگیریم چراکه دفاع مقدس تابلوی تمام‌نمای عشق و ایثار ملت ایران است که استقامت و پایداری دلیرمردان ایران را در برابر تجاوز بعثی‌ها به‌زیبایی به نمایش درآورده است.

مبصر گفت: انتخاب شهردار سردرود با پنج رای قاطع توسط شورای اسلامی شهر در این روزها یادآور ضرورت بستن پیمانی مستحکم با شهدا در انجام همه امور است.

وی خاطرنشان کرد: اعضای شورای شهر با رای اعتمادی که می‌دهند، به تعهدی که برای انتخاب سکان دار مدیریت شهری سردرود تا اوایل مهر ماه داشتند، عمل کردند و امروز شهردار سردرود معرفی می‌شود.

رئیس شورای شهر سردرود گفت: نگاه اعضای شورای شهر سردرود به این شهر به لحاظ اهمیت و جایگاهش در تراز بالاتری تصویر شده است، بنابراین به شهردار این شهر هم در همین تراز توجه شده است.

مبصر خاطرنشان کرد: توان مدیریت راهبردی، اعتقاد به اولویت نگاه فرهنگی، حسن سابقه مدیریتی موثر، حسن سابقه مدیریت مرتبط به شهرداری، انضباط مالی و اداری، خستگی‌ناپذیری، توانایی در جذب مشارکت‌ها، معیارهای فردی مانند شجاعت، دوری از اشرافی‌گری و… از نمونه ملاک‌ها و معیارهای اسماعیل زاده حجتی به عنوان شهردار جدید سردرود است.

وی ادامه داد: بنابراین با توجه به ملاک‌ها و معیارهایی که اعضای شورای شهر برای انتخاب شهردار داشتند و بعد تشکیل جلسات مختلف کارشناسانه و با بررسی‌های صورت‌گرفته، درنهایت به گزینه ناصر اسماعیل زاده حجتی رسیدیم.

مبصر با تقدیر و تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر سردرود و حسن اعتمادشان به جوان ترین عضو شورا بدلیل انتخاب خود به عنوان رئیس شورا با تمامی آرا اعلام نمود، این اتحاد و وحدت و همدلی که در این دوره شورا بوجود آمده مطمئنا پایدار پایدار خواهد ماند چرا که در همدلی و وحدت است که میتوانیم مسیر توسعه و پیشرفت شهر سردرود را طی نماییم.

وی همچنین از رهنمود ها و حمایت های همه جانبه امام جمعه محترم شهر سردرود حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر جلیلی که همیشه دلسوز و حامی شهر و شهروندان بودند تقدیر و تشکر نمود که محور اصلی این اتحاد و همدلی بودند.

رئیس شورای شهر سردرود در آخر با اعلام اینکه انشالله بتوانیم با دعای خیر شهروندان و همکاری همه جانبه بتوانیم مشکلات موجود در شهر را حل و مرتفع نموده و شهری آبادتر داشته باشیم.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاه ها مسدود شده اند .