سازمان ترافیک شهرداری تبریز آماده همکاری در جهت بالا بردن سطح ارتقاء ایمنی و ترافیک در دیگر شهرهای همجوار بخصوص شهر سردرود می باشد.

در دیدار رییس و اعضای شورای اسلامی وشهردار سردرود با مدیرعامل سازمان ترافیک مطرح گردید:
🔸سازمان ترافیک شهرداری تبریز آماده همکاری در جهت بالا بردن سطح ارتقاء ایمنی و ترافیک در دیگر شهرهای همجوار بخصوص شهر سردرود می باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود و به نقل از روابط عمومی سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تبریز، مبصر رییس شورای اسلامی ودیگر اعضای شورای سردرود بهمراه اسماعیل زاده شهردار سردرود در دیدار با مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک ضمن تبریک انتصاب آدی بیگ خواستار تعامل و همکاری هرچه بیشتر در این حوزه شدند.

آدی بیگ نیز ضمن ابراز خرسندی گفت: با توجه به توان بالای تجربی و مطالعاتی سازمان ترافیک شهرداری تبریز و روحیه بالای تعامل و همکاری در این مجموعه آماده هرگونه همکاری جهت بالا بردن سطح ارتقاء ایمنی و ترافیک و کاهش حوادث و سوانح و ارائه هرگونه خدمات ترافیکی از جمله خط کشی های معابر، خط نوشته، طرح های ابتکاری ،طراحی تابلو ها و نصب چراغ های راهنمایی و رانندگی و نصب تجهیزات ترافیکی در راستای توسعه فرهنگ حمل و نقل شهری در کلیه شهرهای اطراف تبریز از جمله سردرود هستیم.

 

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاه ها مسدود شده اند .