رئیس شورای سردرود:دیدارهای مردمی موجب کاهش فاصله بین مردم و مسئولان می شود.

آرزو مبصر رئیس شورای اسلامی شهر سردرود با بیان اینکه از زمان آغاز به کار دوره پنجم شورای شهر تاکنون دیدارهای مردمی شورا بصورت مرتب هر هفته روزهای شنبه برگزار شده است گفت: دیدارهای مردمی موجب کاهش فاصله بین مردم و مسئولان می شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود،آرزو مبصر بااعلام اینکه دیدار و نشست مردمی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار سردرود هر هفته روزهای شنبه بصورت مرتب از آغاز شورای دوره پنجم برگزار می‌گردد که در این دیدارها مردم به صورت شفاهی ومکتوب مشکلات خود را ارائه می‌دهند.

وی با بیان اینکه در این دیدارها مردم ضمن اعلام مشکلات و انتظاراتشان ، خواستار تسریع در رفع آنها هستند افزود: این درخواستها جمع بندی و جهت بررسی و حل قانونی آنها به شهرداری و مراجع ذیربط منعکس می‌گردند.

مبصر با اشاره به اهمیت برگزاری این دیدارها گفت: دیدارهای مردمی برای برنامه ریزی های آتی راهگشا خواهند بود و فاصله بین مردم و مسئولان را کاهش می دهند.

رئیس شورای اسلامی سردرود همچنان اظهار داشت: یکی از اهداف دیدارهای چهره به چهره مردم با اعضای شورای شهر و مسئولان شهرداری، پیگیری مطالبات و برنامه ریزی برای تحقق آنها است.

وی در آخر ، ارتباط بی واسطه بین مردم و مسئولان را دستاورد این دیدارهای مردمی عنوان کرد و گفت: سلسله ملاقات های مردمی موجب حصول نتیجه سریع برای رفع مشکلات مردمی خواهد بود و از این حیث حائز اهمیت است. (گزارش خبر:شاهین نظری)

کد خبر:۹۷۰۸۰۵۲

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاه ها مسدود شده اند .