افتتاح اولین باجه کتاب درسطح شهر سردرود

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سردرود،  صبح روز چهارشنبه سی ام آذرماه۹۷، اولین باجه کتاب در شهر سردرود با حضوربحربیگی فرمانده سپاه ، زارعان فرمانده کلانتری این شهر و همچنین اسماعیل زاده شهردار و مبصر رئیس ودیگر اعضای شورای اسلامی شهر سردرود و جمع کثیری از مردم این شهر افتتاح شد.
مبصر رئیس شورای اسلامی و مسئول کمیته بانوان شورای شهر سردرود در افتتاح این مراسم با بیان اینکه سرانه مطالعه در شهر سردرود پایین است، افزود: ما بدنبال افزایش شوق و شور اجتماعی در زمینه کتابخوانی هستیم. به همین منظور برای اولین بار یک باجه کتاب در بازار شهیدی از محل های پر رفت و آمد نصب شد.
این باجه کتاب با شعار های متفاوت “سردرود شهر فرهنگ و کتاب ستون فرهنگ”، “شهر من، با من بخوان” و “کتاب دریچه ای به سوی دانایی” ، ” بخوان و مرا برای خواندن دیگران به باجه برگردان” امروز افتتاح شد.

شعار اصلی این طرح “ببر، بخون، بیار” است و در تلاش برای افزایش مشارکت مردم در ترویج فرهنگ کتابخوانی هست.

وی در ادامه اضافه کرد که این طرح با حمایت و مساعدت کمیته بانوان شورای اسلامی شهر و شهرداری سردرود و در راس آن روابط عمومی و اداره خدمات شهری شهرداری سردرود به سرانجام رسیده است و از یکایک دستاندران این امر تشکر ویژه ای نمود.
اعضای کمیته بانوان شورا و تعداد کثیری از مردم شهر ، چندین جلد از کتابهای خود را جهت استفاده عموم در این باجه ها قرار دادند. (گزارش خبر:شاهین نظری)۹۷۰۹۰۱۱

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاه ها مسدود شده اند .