توافق اولیه کمیسیون توافقات با مالکین کارخانه قند جهت بازگشائی خیابان حافظ + گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سردرود , بعداز ظهر روز پنجشنبه مورخه18/4/93 جلسه کمیسیون توافقات مبنی بر توافق کارخانه قند واقع در فلکه یاعلی جهت مسیرگشائی خیابان حافظ آغاز گردید.

این جلسه با حضور اعضای شورای اسلامی شهر , مهندس جواد آدی بیگ و دهقانپور و شهردار سردرود , مهندس حاجی زاده و  اعضای کمیسیون توافقات و مالک کارخانه قند در اطاق جلسه شهرداری سردرود برگزار گردید. در این جلسه چند ساعته طرفین با توجه به درخواست چندین ساله و مشکلات محله مذکور به توافق اولیه رسیده و مقرر گردید توافق نهایی در جلسه ای که متعاقبا تشکیل خواهد شد انجام گردد. مهندس حاجی زاده , شهردار سردرود ضمن بیان این موضوع  اعلام نمود که انشالله در این ماه رحمت و پر برکت بتوانیم با توافق کارخانه مذکور و مسیر گشائی خیابان حافظ خدمتی دگر به مردم ولایتمدار سردرود کرده باشیم.

قابل ذکر است کمیسیون توافقات هر هفته در خصوص توافقات خیابان اصلی (امام خمینی (ره)) و خیابان القلندیس و … متشکل از چند خبره محلی و معتمد و همچنین اعضای شورای اسلامی و شهردار و معاونین شهردار سردرود بصورت منظم جهت بازگشائی خیابان های مذکور , جلسات متعددی برگزار می نمایند.

 

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاه ها مسدود شده اند .